Animonda Von Feinsten Yavru Kediler İçin +4 Hafta Üzeri Kedi Konservesi 

Animonda Von Feinsten Yavru Kediler İçin +4 Hafta Üzeri Kedi Konservesi 

Tüm hayvanlarda olduğu gibi kedilerin de sağlıklarını korumaları için beslenmelerine gereken önemin verilmesi gerekmektedir. Ancak özellikle yavru olan kedilerde beslenme düzenini çok iyi ayarlamak kedilerin yaşamlarını garanti altına almak için çok daha fazla önem arz eder. Çünkü yavru kedilerin ilk bir yıl boyunca rottweiler ihtiyaç duydukları besin kaynaklarının tamamını alması, kedinin ilerleyen zamanlar için daha sağlıklı gelişmesini ve büyümesini sağlar. Bu yüzden hayvan severlerin yavru kedilerin beslenme düzenine gereken önemi vermesi ve kedilerinin beslenmesi için ne gerekiyorsa yapmaları gerekmektedir.  

Hayata yeni gözlerini açan ve yavru olan kediler diğer kedilere göre çok daha küçük oldukları için kendilerinden daha büyük olan kedilere göre daha fazla enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden de kedilerin beslenmesinde tükettikleri mamaların daha fazla enerji içermesi gerekir. İlk 2 ay kediler süt ile beslenebilir ancak bu süreden sonra kedilerin düzenli bir beslenme programı kapsamında mama ile beslenmesinde fayda bulunur. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi yavru kedilerin bakımları için önemli bir konu olan kedi beslenmesinin dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Kedilerin ilk aylarda günde üç ya da dört kez beslenmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Belirli bir süre günde üç ya da dört kez mama ile beslenen kediler daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde gelişir ve büyür. Kedilerin beslenmesi ile ilgili bilinmesi gereken başka bir konu da kedilerin gün boyunca sularının eksik olmamasıdır. Sürekli olarak suya ihtiyaç duyan kedilerin yanında her zaman bir miktar temiz su bulundurulmasında fayda bulunmaktadır.  

Animonda Von Feinsten’den Yavru Kediler İçin Özel Ürün 

Kedi maması markaları arasında gayet güvenli ve tanınan bir marka olan Animonda Von Feinsten, yavru kediler için özel olarak ürettiği kedi mamaları ile de oldukça ün yapmıştır. Firmanın yavru kedilerin sağlıklı bir şekilde beslenmesi için ürettiği özel mamalardan bir tanesi de Animonda Von Feinsten yavru kediler için +4hafta üzeri kedi koservesi mamasıdır. 100 gramlık paketler satılık rottweiler halinde satılan kedi mamasını isminden de anlayabileceğiniz gibi yeni doğmuş ve üzerinden dört hafta geçmiş olan tüm kediler için kullanabilirsiniz. Çeşitli hayvansal ürünler ve yan ürünler kullanılarak üretilen kedi maması içeriğindeki zengin besinlerle kedilerin sağlıklarına olumlu derecede etki etmektedir. Hem dengeli hem de besleyici bir beslenme düzeni için özellikle tavsiye edilen kedi mamasını sizlerde kendi kediniz için alabilirsiniz. Üstelik birçok özelliğe sahip olan kedi mamasını fiyatı da oldukça basittir. Piyasanın birçok yerinde, makul ücretler ödeyerek kediniz için Animonda Von Feinsten yavru kedi mamasını alabilirsiniz.  

Milyonlarca hayvan severin kedilerinin beslenmesi için tercih ettiği kedi mamasının hem hayvan severlere, hem de kedilere sağladığı birçok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden bir tanesi ise pratik sunuma sahip satılık rottweiler yavrusu olmasıdır. Kedinizin beslenme saati geldiği zaman hiç zaman kaybetmeden konserve mamayı açabilir ve kedinizin beslenmesini sağlayabilirsiniz. Kedi mamasının diğer mamalara göre bir diğer özelliği ise iştah açıcı olmasıdır. Kediler bazen iştahları olmadığı zaman beslenmek istemezler ve kendilerine verilen mamaları kabul etmezler. Ancak bu mamanın içeriğinde balık ağırlıklı besinler olduğu için ve kediler kendilerine verilen mamaları büyük bir iştahla tüketirler.  

Çünkü hangi kedi türü olursa olsun, balık sevmeyen bir kedi türünü bulmak neredeyse imkansızdır. Kedilerin tamamı balıkları çok sevdikleri için, oldukça önemli bir mama olan yavru kediler için özel üretilen bu mamayı da sorunsuz bir şekilde tüketmektedir.  

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: