Appetite Kedi Maması 

Appetite Kedi Maması 

 Kedilerimiz yeri geldi sırdaşımız yeri geldi oyun arkadaşımız yeri geldi annemiz,babamız,kardeşimiz,çocuğumuz oldular. Özellikler hayvan severler için çok önemli bir yere sahip olduklarından şüphe yoktur. Onlar bizi bırakmazlar ve sürekli çevremizdedirler ve bizde bundan gayet memnun ve mutlu rottweiler oluruz genellikle. Ama tabi ki onların bize karşı bu sadakat ve sevgilerine karşın bizimde onlara belli sorumluluk ve yükümlülüklerimiz vardır. Bu yükümlülüklerin en başında ise tabi ki onların beslenmesi geliyor. Çünkü katkı maddesi içeren çoğu mamalar kedilerimizin ciddi hastalıklara ve acılar çekmesine sebep olur. Bu hastalıklardan bazıları ise şöyledir ;  

*Siyah noktalar 

* Apse 

* Sırtta çıkacak yaralar 

* Kedi aknesi 

Bunlardandır ve kedilerimize ciddi hasarlar verebilecek hastalıklardır. Kedilerimiz değerlidir ve onlara kendimize baktığımızdan daha iyi bakmalıyız. Çünkü herhangi katkı maddesi içeren bir besine karşı biz o kadar etkilenmezken, kediler beklemediğimizden fazla hasarlar alabilir. Kedilerimizin doğru beslenmesi kedimiz ve bizim açımızdan çok önemlidir. Çünkü doğru beslenen kedilerimiz her zamanki gibi neşeli olur ve bize huzur verirler. Kedilerimizin çocuklarımız gibi olduğundan dolayı ise bizimde keyfimiz yerinde olur ve gündelik hayattaki refah düzeyimiz artar. Ayrıca doğal beslenme kedimizin görüntüsünde de çok önemli bir yer tutmaktadır. Kedimizin tüylerinin mükemmel ve parlak bir görüntüsünün olmasını istiyorsanız eğer tabi ki ilk olarak satılık rottweiler beslenmeden başlamalısınız. Özellikle Appetite Kedi Maması çok zengin mineral ve vitamin içerdiğinden dolayı kedilerimizin dış görünüşünün yani tüylerinin kusursuzluğunda rol oynayan çok önemli bir besindir. Herkes kendi kendisine şimdi sorabilir. ”İyi ama hangi mamayı kullanmalıyız? Piyasada onlarca mama var hangisine güvenmeliyiz?” gibisinden kafamızda sorular mutlaka oluşmuştur. APPETİTE KEDİ MAMASI bu mamalardan birisidir.  

APPETİTE KEDİ MAMASI, yeterince doğal ortamlarda ve doğal ürünlerden üretilmekte olup kedilerimiz için ideal besin markalarından birisi olarak göze çarpmaktadır. Her yönüyle tam besleyici olan bu mama, çoğu diğer mamaların aksine de gayet lezzetli ve kedilerimizin damak zevkine son derece uygundur.  

Vitamin ve minerallerle içeriği olabildiğince zenginleştirilmiş olan bu mamaya olan güven, bu özelliklerden kaynaklanmaktadır. Lakin mamamızın içeriği sadece bunlarla bitmemektedir. Mamamız doğal ortamlarda, en iyi kalite et ve yine en iyi kalite tahıllardan oluşturulup,paketlenip, kedilerimiz için piyasaya sürülmektedir. Appetite Kedi Maması içeriğinden yani biraz daha yakından satılık rottweiler yavrusu bileşiminden bahsedelim arzu ederseniz. Bu marka, mamalarını pirinç, et ve et ürünleri, vitamin ve mineraller, hayvansal yağlar ve bitkisel protein ekstralarının en uygun ve hijyenik koşullarda harmanlanarak ortaya çıkarılmaktadır. Bileşim olarak baktığımızda aslında kedimiz için çok uygun, doğal ve sağlıklı olduğu kararına varabiliriz. Analitik olarak ele alıp incelediğimizde ise yine karşımıza gayet ideal ve uygun bir görüntü çıkıyor. Ham katı ve sıvı yağlar oranı % 2.5, Ham kül % 8.5 , Ham protein % 30 ve en son olarak da Nem % 10 olarak karşımıza çıkmaktadır.  

 Atalarımızdan ”Her şeyin fazlası zarar” cümlesini hepimiz mutlaka duymuşuzdur. Bu cümleyi kedilerimize mama verirken aklımıza getirmeliyiz. Mamalarımızı çok doğru kararlarda verip, kedilerimizi ne aç bırakalım nede fazla doyurup şişirelim. Birazda kilo ile orantılı olarak kaç gram mama vermemiz gerektiğinden bahsedelim.  

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: