Balıklı Kedi Konservesi 

Balıklı Kedi Konservesi 

Balıklı kedi konservesi çeşitlerinde hangi markalara ait mama grupları var bakacak olursak: Reno Balıklı Kedi Konservesi 415 gr:Balık etleri sos içerisinde hazırlanmış olup iri şekilde mama içerisinde bulunur. İçerisinde rottweiler bulunan a vitamini göz sağlığını korumaya yardımcıdır. Yetişkin kediler için üretilmiş bir mamadır. Oda sıcaklığında korunmalıdır. Verilecek olan günlük mama miktarı iki öğüne bölünerek verilebilir. İki gün içerisinde tüketilmelidir.  

  Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi 405 gr :Balık eti sos içerisinde bulunur ve iri taneli olarak kullanılmıştır. Kedinizin beğeneceği bir tada sahiptir. Dengeli beslenmeye yardımcı olur. İçerisinde tahıllar, balık eti, et ve et ürünleri, mineraller bulunur.  

1kg ve altında olan kediler günlük 200 gr 

1 ve 2 kg arası olan kediler günlük 250 gr 

2 ve 3 kg arası olan kediler günlük 300 gr 

3 ve 4 kg arası olan kediler günlük 400 gr tüketmelidir. 3 gün içerisinde tüketilmelidir.  

Nutri Feline Tahılsız Ton Balıklı Somonlu Kedi Konservesi 80 gr:İçerisindeki besin grupları onların daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar. Şeker, gdo, glueten içermez. Günlük 1 ve 3 paket olarak verilebilir. Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.  

Dr. Clauder’s Somon&Tuna Kedi Konserve 415 gr:Soslu parçalı olarak balık etleri ile kedinizin lezzetle yiyeceği bir mamadır. Tahıllar. mineraller, et ve et ürünleri, balık eti, mineral, şeker grubu içerisinde bulunan diğer satılık rottweiler yavrusu besin gruplarıdır. Yapay koruyucu ve renklendirici bulunmamaktadır. Günlük 2 öğüne bölerek kedinize verebilirsiniz.  

Dr. Clauder’s Balıklı Kedi Konserve 415 g:Sos içerisinde bulunan balık etleri ile lezzetli bir mamadır içerisinde et ve et ürünleri, balık eti, tahıl, mineraller, şeker grubu bulunur. Günlük 2 öğüne bölerek kedinize verebilirsiniz.  

Champion Balıklı Kedi Konservesi 410 gr:Yetişkin kediler için üretilen mama konservesi kolay açılması sayesinde size kolaylık sağlar. Günlük tüketim miktarını kedinizin yaşına, boyuna, kilosuna ve yeme miktarına göre siz belirleyebilirsiniz.  

  Felix Somon ve Alabalıklı Kedi Konservesi 400gr: Karışık balık etleri ile hazırlanan mama yetişkin kedi grubu için hazırlanmıştır. Günlük tüketim miktarını kedinize göre ayarlayabilirsiniz. En fazla 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.  

  Dr. Sacchi Kedi Konserve Ton Balıklı 400gr:İçerisinde bulunan jöle ve sos günlük su ihtiyaçlarını karşılar. Balık eti tazedir ve % 100 dengeli bir beslenme sağlamaktadır. Yapay koruyucu ve renklendirici içermeyen satılık rottweiler mama oda sıcaklığında bekletilmelidir. Günlük 400 gr yani 1 paketi yetişkin kediler için idealdir. Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir.  

  Purina Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Konservesi:Kıyılmış ton balıkları ile hazırlanan mama yetişkin kediler için üretilmiştir. 4 kg olan kediler için 2 ve ya 3 paket günlük tüketim miktarı onlara yetecektir. Hamile ve süt veren kediler için ise sınırsız tüketim yapılabilir. Oda sıcaklığında durmalıdır ve açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir.  

  Gimcat Yeni Shinycat Öğünlük Konserve Kedi Maması-Ton balıklı Çimenli 70gr:Deniz ton balıkları kullanılarak hazırlanan mama tamamlayıcı bir mama olarak üretilmiştir. Çimen, pirinç. ton balığı içermektedir. Günlük tüketim miktarını kedinize göre ayarlayabilirsiniz. Buzdolabında muhafaza edilmelidir.  

  Matisse Somon Balığı Konserve Kedi Maması 400 Gr:Tam mama olarak üretilen mama somon balığının tazeliğiyle ve lezzetiyle kedilerinizin vazgeçemeyeceği bir tattır. A vitamin, d3 vitamini et ve et ürünleri, balık eti içerisinde bulunan besin gruplarındandır. Buzdolabında muhafaza edilmelidir açıldıktan sonra. Kedinizin yeme durumuna göre günlük yeme miktarını öğünlere bölerek ayarlayabilirsiniz.  

Dr. Clauder”s Kedi Konserve Okyanus Balıklı Prebiotik Desteği 200 gr:Prebiotikler sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiren mama okyanus balık etleri ile eşsiz bir lezzet sunar. Yetişkinler için üretilen bu mamanın günlük tüketim miktarını kedinizin yeme alışkanlığına göre ayarlayabilirsiniz. Buzdolabında muhafaza edilmelidir ve yanında içme suyu bulundurulmalıdır.  

Balıklı kedi konservesi çeşitleri daha fazla sıralanabilecek kadar çoktur ve kedinizin yeme şekline göre ve sevdiği balık çeşidine göre bu markalardan bir tanesi ile kedinizi sevindirebilirsiniz. Balık eti kedilerin en çok sevdiği et türüdür ve asla karşı koyamazlar bu tatlara.  

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: